Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Robin
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
714
28.01.2009, 11:01
jacek67
napisał(a):
Coolpick
A ja by bardzo prosil, jakby ktos mial koncowke meczu, tylko ze nagrana z DSFu z niemiecim komentarzem
mowisz masz DSF
http://pl.youtube.com/watch?v=E9h7KCEyUdI
film w moim kraju jest niedostępny..hmm..można to gdzieś indziej zobaczyć/ściągnąć?
Robin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robin
Znajdź inne posty napisane przez Robin