Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#712
Stary 28.01.2009, 10:54
Mecz o final z Chorwatami zostal przelozony z godz 17.30 na 20.30. To swietna wiadomosc bo mozna pojsc o 18.30 na hale wesprzec Wislaczki i zdazyc na Polakow w reczna!
Odpowiedz cytując