Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3866
Stary 28.01.2009, 10:09
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Cytat:
Wczoraj o północy Klub Piłkarski Legia Warszawa porozumiał się z Panathinaikosem Ateny w sprawie transferu lewego obrońcy, Jakuba Wawrzyniaka. W ciągu najbliższych godzin zawodnik wyleci do Aten, aby przejść badania lekarskie i uzgodnić swój indywidualny kontrakt - poinformowała oficjalna strona Legii Warszawa, legia.com.
Wawrzyniak trafił na Łazienkowską latem 2008 roku z Widzewa Łódź za około 300 tys. euro. Za jakie pieniądze "Wawrzyn" trafił do Koniczynek? Dzisiejsza prasa podaje kwoty od 500 tys euro (Sport.pl) do 1,5 mln euro (SE i PS).
To jednak nie Juventus..
Ciekawie, ciekawie. Edson odszedł, Wysocki wypożyczony, teraz odejdzie Wawrzyniak i Legii zostanie tylko Kiełbowicz na lewą stronę. Do tego Smuda otwarcie przyznaje, że nowe transfery na razie mu nie pomogą. Dobrze byłoby to wykorzystać, zrobić jeden porządny transfer ofensywnego grajka, załatać lukę na bramce i mistrz staje się bardzo realny.
Odpowiedz cytując