Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Londyn
Offline
#
3865
28.01.2009, 10:08
No to Legia szuka lewego obroncy. Komorowski albo ktos z Hiszpanii lub Zimbabwe. Albo przekwalifikuja Descarge.
Clapham
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Clapham
Znajdź inne posty napisane przez Clapham