Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
jacek67
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: skawina
Offline
#
710
28.01.2009, 08:21
Coolpick
A ja by bardzo prosil, jakby ktos mial koncowke meczu, tylko ze nagrana z DSFu z niemiecim komentarzem
mowisz masz DSF
http://pl.youtube.com/watch?v=E9h7KCEyUdI
jacek67
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacek67
Znajdź inne posty napisane przez jacek67