Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
706
28.01.2009, 01:22
A ja by bardzo prosil, jakby ktos mial koncowke meczu, tylko ze nagrana z DSFu z niemiecim komentarzem
Coolpick
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coolpick
Znajdź inne posty napisane przez Coolpick