Jestem za sparingiem za jakis cas Polska-Norwegia ,i serdecznie zapraszamy kibicki druzyny gosci
A co do meczu to ten rzut Sidmiaka trwał jak dla mnie godzine,w miedzy czasie zmówiłem Zdrowaśke i sie udało:
Piszą nową karte w histrii Polskiego Sportu,bedzie co wspominać
