Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#697
Stary 27.01.2009, 23:58
Jestem za sparingiem za jakis cas Polska-Norwegia ,i serdecznie zapraszamy kibicki druzyny gosci

A co do meczu to ten rzut Sidmiaka trwał jak dla mnie godzine,w miedzy czasie zmówiłem Zdrowaśke i sie udało:

Piszą nową karte w histrii Polskiego Sportu,bedzie co wspominać
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując