Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#694
Stary 27.01.2009, 23:49
Tom'ash napisał(a):Wyświetl post
Czy to z Francją odpadliśmy na ostatniej olimpiadzie?
bodajże z Islandia
a z Francja zremisowalismy w grupie w meczu ktory powinnismy wygrac
Odpowiedz cytując