Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: inąd
Offline
#
693
27.01.2009, 23:46
piter116
napisał(a):
http://de.eurosport.yahoo.com/handball/
Dobijmy Szwabów i głosujmy na Polaków
Wchodźmy wszyscy i głosujemy!!!!!!!
A tutaj wrzucam ostatnie 3 minuty z meczu, wchodzą tylko ci którzy głosują na eurosporcie...
http://www.youtube.com/watch?v=WYCAw...eature=related
MicK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MicK
Znajdź inne posty napisane przez MicK