Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#693
Stary 27.01.2009, 23:46
piter116 napisał(a):Wyświetl post
http://de.eurosport.yahoo.com/handball/
Dobijmy Szwabów i głosujmy na Polaków
Wchodźmy wszyscy i głosujemy!!!!!!!

A tutaj wrzucam ostatnie 3 minuty z meczu, wchodzą tylko ci którzy głosują na eurosporcie...
http://www.youtube.com/watch?v=WYCAw...eature=related
Odpowiedz cytując