Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#692
Stary 27.01.2009, 23:42
http://de.eurosport.yahoo.com/handball/
Dobijmy Szwabów i głosujmy na Polaków

http://pl.youtube.com/watch?v=6bRgPUpSHbU
Chyba jakiś zdesperowany Niemiec

Widze, że TVP na bierząco usuwa filmiki z Youtube.
http://hostuje.net/file.php?id=449cb...093dec37f786b6
Ost 3 minuty do ściągnięcia.

PS: Wrzucajcie zdjęcia tych Norweżek jak znajdziecie : ]
Ostatnio edytowane przez piter116 : 28.01.2009 o godz. 00:03.
Odpowiedz cytując