http://de.eurosport.yahoo.com/handball/
Dobijmy Szwabów i głosujmy na Polaków
http://pl.youtube.com/watch?v=6bRgPUpSHbU
Chyba jakiś zdesperowany Niemiec
Widze, że TVP na bierząco usuwa filmiki z Youtube.
http://hostuje.net/file.php?id=449cb...093dec37f786b6
Ost 3 minuty do ściągnięcia.
PS: Wrzucajcie zdjęcia tych Norweżek jak znajdziecie : ]