Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#689
Stary 27.01.2009, 23:36
Tom'ash niestety nie, odpadliśmy z Islandią.

Za wikipedią:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Turniej_olimpijski_w_pi%C5%82ce_r%C4%99cznej_m%C4% 99%C5%BCczyzn_2008
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 27.01.2009 o godz. 23:39.
Odpowiedz cytując