Wyświetl pojedynczy post
NaszzTS1906
Junior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.01.2009, 23:29. Boks są roczniki ? jak to wyglada ?
Jak w temacie jak wyglada sekcja boksu ;] czy są podziały na roczniki? jestem w 2 gimnazjum mam 14 lat jak to wyglada? z góry dziekuje pozdrawiam
Odpowiedz cytując