Temat
:
Boks są roczniki ? jak to wyglada ?
Wyświetl pojedynczy post
NaszzTS1906
Junior Member
Od: 01.2009
Offline
#
1
27.01.2009, 23:29. Boks są roczniki ? jak to wyglada ?
Jak w temacie jak wyglada sekcja boksu ;] czy są podziały na roczniki? jestem w 2 gimnazjum mam 14 lat jak to wyglada? z góry dziekuje
pozdrawiam
NaszzTS1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NaszzTS1906
Znajdź inne posty napisane przez NaszzTS1906