Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#686
Stary 27.01.2009, 23:24
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A co lepsze, to my na tle takich Niemiachow to jestesmy kompletna pustynia jesli chodzi o ten sport.To tak jakbysmy w hokeju ograli Czechow, Szwedow czy Ruskich.
Ale w tej kwestii akurat masz rację.

Ważne jest to, że Chorwaci i Francuzi to w przeciwieństwie do Niemców czy Norwegów drużyna, która gra otwartą piłkę, dużo techniki, ładnych akcji. Nie murują dostępu do bramki więc zapowiadają się ciekawe mecze. Jeśli tylko sędziowie niczego nie popier..lą, głównie jeśli chodzi o kary, to powinno być dobrze.

Mój finał ( szczególnie po takim zastrzyku adrenaliny dla naszych jak zwycięstwo w ostatnich sekundach ) to Polska - Francja.

Ps. Te fanki z Norwegii... ach te fanki z Norwegii... swoją drogą nie wiedziałem, że one takie piękne... Chyba trzeba się będzie wybrać w tamten zakątek świata

Ps2. Widok płaczącej z radości kobietyi z Polski z dzieckiem na rękach - aż się człowiekowi żyć chce!

BRAWO JESZCZE RAZ!
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 27.01.2009 o godz. 23:31.
Odpowiedz cytując