1q2 napisał(a):

A pisze o tym, bo Norwegowie wycofali bramakrza i rzucili(a wlasciwie chcieli rzucic) na jakies 8,7 sek przed koncem.I jakby trafili to przeciez bramka i tak byla pusta wiec wystarczylo , by nawet nasz bramkarz od razu rzucil na pusta bramke a i tak by byl remis, ktory nikomu nic by nie dal.
|
Mylisz się kolego, jak by trafili, byłoby wznowienie Polaków ze środka boiska. I bramkarz by zdążył wrócić.