Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#682
Stary 27.01.2009, 23:18
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A pisze o tym, bo Norwegowie wycofali bramakrza i rzucili(a wlasciwie chcieli rzucic) na jakies 8,7 sek przed koncem.I jakby trafili to przeciez bramka i tak byla pusta wiec wystarczylo , by nawet nasz bramkarz od razu rzucil na pusta bramke a i tak by byl remis, ktory nikomu nic by nie dal.
Mylisz się kolego, jak by trafili, byłoby wznowienie Polaków ze środka boiska. I bramkarz by zdążył wrócić.
Odpowiedz cytując