Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#681
Stary 27.01.2009, 23:17
A co lepsze, to my na tle takich Niemiachow to jestesmy kompletna pustynia jesli chodzi o ten sport.To tak jakbysmy w hokeju ograli Czechow, Szwedow czy Ruskich.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując