Nie znam się na tym sporcie zupełnie. Ale nie wiem czemu ale spokojny o Polaków jestem. Jest to dla mnie jedyne drużyna, która może na przestrzeni jakiegoś okresu poprawić swój sukces. Poprzednie MŚ nie były widać przypadkiem,znaczy się jest dobra praca i rozeznanie w temacie, jak mówi polska szkolą trenerska

Więc musi być dobrze. A Statoile to ****a faulowali strasznie,jeden bardziej od drugiego. Z Chorwatami może być tak, że jak im się ucieknie, w co wierzę,to nas nie dogonią. Mentalnie siądą. Tak na oko, taktyka tych co "w pracy Vikinga cenią sobie gwałcenie" polegała na tym,a by nie dać się Polakom rozegrać. Serbowie starali się podjąć walkę, grać otwartą grę i w czapę dostali.