Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#680
Stary 27.01.2009, 23:16
Nie znam się na tym sporcie zupełnie. Ale nie wiem czemu ale spokojny o Polaków jestem. Jest to dla mnie jedyne drużyna, która może na przestrzeni jakiegoś okresu poprawić swój sukces. Poprzednie MŚ nie były widać przypadkiem,znaczy się jest dobra praca i rozeznanie w temacie, jak mówi polska szkolą trenerska Więc musi być dobrze. A Statoile to ****a faulowali strasznie,jeden bardziej od drugiego. Z Chorwatami może być tak, że jak im się ucieknie, w co wierzę,to nas nie dogonią. Mentalnie siądą. Tak na oko, taktyka tych co "w pracy Vikinga cenią sobie gwałcenie" polegała na tym,a by nie dać się Polakom rozegrać. Serbowie starali się podjąć walkę, grać otwartą grę i w czapę dostali.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 27.01.2009 o godz. 23:18.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując