Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#676
Stary 27.01.2009, 23:04
TSWalos napisał(a):Wyświetl post
A niech mi ktoś powie... Ta Chorwacja to dobra jest
od początku byli głównymi faworytami oprócz francuzów których dzisiaj pokonali
no i sa gospodarzami
aleeeee bedzie dobrze)
Odpowiedz cytując