mic napisał(a):

dostalem smsa: "Od dzisiaj wprowadza sie nowa jednostke czasu - JEDNA WENTA = 15 sek. Kupa czasu"
|
Znakomite.
mic napisał(a):

Ni szkydzi.
Celem uniknięcia bana (chyba że na fali narodowego uniesienia weszła w życie forumowa amnestia), przypomnę, że nazwa "szczypiornista" nie ma podłoża wegetariańskiego; pochodzi od nazwy własnej, miejscowości Szczypiorno, gdzie internowani podczas I wojny światowej w obozie jenieckim
polscy legioniści nauczyli się tej gry od niemieckich wartowników.
Historia bywa przewrotna, o czym dziś przekonali się najlepiej potomkowie niemieckich wartowników.