Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#665
Stary 27.01.2009, 22:44
*KoTeK* napisał(a):Wyświetl post
Jedno jest pewne : "Gazu z Norwegii nie będzie" a "15 sekund to dużo czasu" !
dostalem smsa: "Od dzisiaj wprowadza sie nowa jednostke czasu - JEDNA WENTA = 15 sek. Kupa czasu"

/sry za offa
Odpowiedz cytując