Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#662
Stary 27.01.2009, 22:40
Polki są najpiękniejsze, a już w takich momentach to bez dyskusji! Cóż za końcowka...bo mecz słaby ogólnie. Jakiś taki senny. Lepiej że gramy z Chorwatami, Francja nam nie leży. Tylko boję się o sędziów troche.
Odpowiedz cytując