Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#657
Stary 27.01.2009, 22:33
Wasza Wysokość napisał(a):Wyświetl post
Jest, rzeczywiście. Przy tym obecność licznej grupy wyjątkowo pięknych niewiast na trybunach zapewniła mi dodatkowe wzmocnienie odbioru silnymi doznaniami, powiedzmy, estetycznymi. Tym bardziej chętnie obejrzę powtórkę.
hehe, ta blondyneczka z Norwegii była boska
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując