|
Spokojnie , Panowie , czas ostudzić nastroje .
Nasi wielkiej piłki dzisiaj nie pokazali, mecz walki , horror z cudownym zakończeniem, sami do niego doprowadziliśmy , w półfinale nas na to nie stać .
Awans w takich oklicznościach to dar od losu i nie wypada go zmarnować.
Gospodarze czy Francuzi to w te klocki najwyższa półka i będzie niezwykle ciężko , po Danii i Serbii balon niezwykle nadmuchaliśmy , a że My Polacy lubimy często na finiszu wszystko spieprzyć ,to i nie dziwi (niestety) brak wiary w ludziach .
Ps. Wiidzieć miny Niemiaszków i słyszeć ich komentarze w końcówce i po ostatniej minucie. Bezcenne.....
|