luke1906 napisał(a):

ale jest pięknie
|
Jest, rzeczywiście. Przy tym obecność licznej grupy wyjątkowo pięknych niewiast na trybunach zapewniła mi dodatkowe wzmocnienie odbioru silnymi doznaniami, powiedzmy, estetycznymi. Tym bardziej chętnie obejrzę powtórkę.