Wyświetl pojedynczy post
Wasza Wysokość
Junior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#651
Stary 27.01.2009, 22:19
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
ale jest pięknie
Jest, rzeczywiście. Przy tym obecność licznej grupy wyjątkowo pięknych niewiast na trybunach zapewniła mi dodatkowe wzmocnienie odbioru silnymi doznaniami, powiedzmy, estetycznymi. Tym bardziej chętnie obejrzę powtórkę.
Odpowiedz cytując