Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_ostrowiak
Member
Od: 02.2008
Skąd: Ostrów Szlachecki
Offline
#
650
27.01.2009, 22:19
Ależ nerwówka!!!!Brawo Polacy!!!!
Wiślak_ostrowiak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak_ostrowiak
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak_ostrowiak