Wyświetl pojedynczy post
Luissss81
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Ząbkowice śląskie/manchester

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#649
Stary 27.01.2009, 22:17
Szczerze mówiąc na 2 minuty przed końcem nie wierzyłem ,że coś się uda jeszcze ugrać w tym meczu.Jak się cieszę ,że się myliłem.W piątek czas na Chorwację!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WISŁA TO MY
Odpowiedz cytując