Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#648
Stary 27.01.2009, 22:17
born2b3k napisał(a):Wyświetl post
Jednak jeśli tak zagramy przeciwko Chorwacji to wątpie aby kolejny cud się zdażył
Nie wiadomo, nasi zagrają na luzie. Nikt nie będzie miał pretensji - Chorwacja to niezła drużyna i gospodarz. A nasi lepiej grają nie będąc faworytem ... Więc nie wiadomo...
Odpowiedz cytując