born2b3k napisał(a):

|
Jednak jeśli tak zagramy przeciwko Chorwacji to wątpie aby kolejny cud się zdażył
|
Nie wiadomo, nasi zagrają na luzie. Nikt nie będzie miał pretensji - Chorwacja to niezła drużyna i gospodarz. A nasi lepiej grają nie będąc faworytem ... Więc nie wiadomo...