Gienek ;) napisał(a):

panie premierze to był zawodnik ubrany w bluze bramkarza. Żeby się zgadzał stan na boisku.
|
no to go ta bluza zdeprymowała, uzywając ulubioneog słowa komentatorów, w zasadzie uzywanego tylko przez nich
jak dla mnie mogą zajac nawet 4 miejsce. Co jak co ale czołówka w ręczną jest jednak duża.