Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#645
Stary 27.01.2009, 22:15
gardło zdarte ale takiego meczu już dawno nie widziałem)
chwile zwątpienia były tym bardziej, że mogli Niemcy awansować i te ostatnie sekundy...<szok>
teraz się zastanawiam czy biec jeszcze po browary hehe

przydałaby się powtórka z komentarzem live ostatnich dwóch minut)
Odpowiedz cytując