gardło zdarte ale takiego meczu już dawno nie widziałem

)
chwile zwątpienia były tym bardziej, że mogli Niemcy awansować i te ostatnie sekundy...<szok>
teraz się zastanawiam czy biec jeszcze po browary hehe
przydałaby się powtórka z komentarzem live ostatnich dwóch minut

)