Wenta jest najwiekszym luzakiem na tych mistrzostwach - ''mamy 15 sekund to dużo czasu...''

Jednak jeśli tak zagramy przeciwko Chorwacji to wątpie aby kolejny cud się zdażył - choć kto wie Polaczki potrafią zgotować prawdziwy horror
ps
morde wydarłem na całe osiedle, aż troche wstyd


