Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#638
Stary 27.01.2009, 22:08
niesamowita sprawa, takiego czegoś jak żyję nie widziałem
graliśmy kiepsko, ale sztuką jest grać kiepsko i wygrać, a jak się szczęście uśmiechnie to trzeba je wykorzystać

choć przyznaję bez bicia, że jak wyrównaliśmy na 30-30 to się ucieszyłem, ale jednocześnie pomyślałem, szlag by trafił, i tak nie wygramy bo 15 sekund, a piłka u Norwegów, a remis to Niemcy wejdą...

ale jest pięknie
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując