Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Gienek ;)
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
637
27.01.2009, 22:08
panie premierze to był zawodnik ubrany w bluze bramkarza. Żeby się zgadzał stan na boisku.
Gienek ;)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gienek ;)
Znajdź inne posty napisane przez Gienek ;)