Galileo napisał(a):

|
Polacy grali słabo, źle, ale wygrali, mieli szczęście ? mieli, ale zazwyczaj ono sprzyja lepszym, wygraliśmy i to sie dla mnie liczy, potrafię się z tego cieszyć, a nie tylko psioczyć i narzekać!
|
Nic dodać, nic ująć.
Kurcze, a Niemcy też musieli mieć niezłe emocje....już slyszę dźwięk otwieranego szampana na 15 sekund przed końcem meczu.....
Przypomina mi to mecz w siatkówkę Polska- Rosja - kobice rosyjsy spokojnie wychdząc do pracy po 2 setach mogli być pewni wygranej, a po przyjeździe do pracy okazało się, że jednak niekoniecznie....