Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 27.01.2009, 22:03
Galileo napisał(a):Wyświetl post
Polacy grali słabo, źle, ale wygrali, mieli szczęście ? mieli, ale zazwyczaj ono sprzyja lepszym, wygraliśmy i to sie dla mnie liczy, potrafię się z tego cieszyć, a nie tylko psioczyć i narzekać!
Nic dodać, nic ująć.

Kurcze, a Niemcy też musieli mieć niezłe emocje....już slyszę dźwięk otwieranego szampana na 15 sekund przed końcem meczu.....

Przypomina mi to mecz w siatkówkę Polska- Rosja - kobice rosyjsy spokojnie wychdząc do pracy po 2 setach mogli być pewni wygranej, a po przyjeździe do pracy okazało się, że jednak niekoniecznie....
Ostatnio edytowane przez Illargui : 27.01.2009 o godz. 22:07.
Odpowiedz cytując