Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#631
Stary 27.01.2009, 22:03
Ja pierduuu...co za mecz, brat już zwątpił i poszedł 2 minuty przed końcem a ja coś czułem, że moze być ciekawie no i jaja nie z tej ziemi,bardziej chyba w sporcie zaskoczyła mnie tylko końcówka naszych koszykarek z Lotosem w finale....
Jak piłka leciał po rzucie Siódmiak, to mi sie wydawało że leciała godzine, a jak juz doelciała to wydawało mi się ze koło bramki A jakie Niemceny musieli mieć miny


Heh, co sie wkurzyłem na Norwegów to mi realizator pokazywał urocze Norweszki i złość jakoś przechodziła Ale co mieli powiedzieć Norwegowie skoro od nas realizator pokazwyał większość panów po 60-ce
Ostatnio edytowane przez igortsw : 27.01.2009 o godz. 22:06.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując