Ja pierduuu...co za mecz, brat już zwątpił i poszedł 2 minuty przed końcem a ja coś czułem, że moze być ciekawie no i jaja nie z tej ziemi,bardziej chyba w sporcie zaskoczyła mnie tylko końcówka naszych koszykarek z Lotosem w finale....
Jak piłka leciał po rzucie Siódmiak, to mi sie wydawało że leciała godzine, a jak juz doelciała to wydawało mi się ze koło bramki

A jakie Niemceny musieli mieć miny
Heh, co sie wkurzyłem na Norwegów to mi realizator pokazywał urocze Norweszki i złość jakoś przechodziła

Ale co mieli powiedzieć Norwegowie skoro od nas realizator pokazwyał większość panów po 60-ce
