Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#630
Stary 27.01.2009, 22:01
Ale szczęście niesamowite mieliśmy. jeszcze 2 minuty przed końcem meczu przeklinałem na Naszą reprezentacje a teraz skacze so góry. Kurfa myślałem, że dostane wylewu jak strzelili w 55 sek.
TEraz gramy z Chorwacją lepsze to niż grać z Francją a jeszcze lepsze niż wcale nie grać.
Ale ładnie Szwabów urządziliśmy teraz znają swoje miejsce w szeregu.

Odpowiedz cytując