Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#618
Stary 27.01.2009, 21:53
Przepraszam że nie wierzyłem, wyłączyłem na 2 minuty przed końcem jak przegrywaliśmy, cały wkur*wiony.
Potem czytam tu na forum i oczom nie wierzę, o ja osobnik małej wiary. Przepraszam!!!!!
Odpowiedz cytując