Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#593
Stary 27.01.2009, 21:44
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
gówno ? zwykły fart gratulacje za grę do konca !
Chyba bardziej sie ciesze z tego ze niemcy odpadli
fart nie fart. Wierzyć trzeba do końca, a nie skreślać po jednym nieudanym meczu, niednej nieudanej połowie

Szczypiorniści >>> Piłkarze

Pokazali charakter i odbudowali się w czasie turnieju. Brawo!
Odpowiedz cytując