Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
darekolsztyn
Banita
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn
Offline
#
587
27.01.2009, 21:42
Bogdan Wenta! To jego uspokojenie gry , ostatnia przerwa i po prostu przerywamy ich akcję i rzucamy. Szacun
darekolsztyn
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez darekolsztyn