Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#573
Stary 27.01.2009, 21:40
Ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Ale jaaajaaaaaaaaaaaaaaa uuuuuuuuuuuuhuhuhuhuhu


Ależ Norwegowie s.......ili, no bez jaj, taka przewaga, 3 bramki na 2 minuty przed końcem, i stracić piłkę na 5 sek. przed końcem.


Może Tusk ma jakiś układ z królem i krocie za gaz będziemy im płacić

Szok hehehehe
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując