Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
559
27.01.2009, 21:38
raczej nie jakaś minuta została a co widziałem było 2 w plecy .....
Szmal nic w 2 połowie nie broni
30:30 niech przechwyt bedzie
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez djjamajczyk : 27.01.2009 o godz. 21:39.
djjamajczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djjamajczyk
Znajdź inne posty napisane przez djjamajczyk