Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#559
Stary 27.01.2009, 21:38
raczej nie jakaś minuta została a co widziałem było 2 w plecy .....
Szmal nic w 2 połowie nie broni
30:30 niech przechwyt bedzie
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez djjamajczyk : 27.01.2009 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując