Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#553
Stary 27.01.2009, 21:36
No i sie zesralo!!! ale walek bedzie remis! urwa mac i szwaby w polfinale.I jak tu sie nie ochlac?
Ostatnio edytowane przez sergio : 27.01.2009 o godz. 21:39.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując