|
W dwóch ostanich meczach drugie połowy zdecydowanie gorsze dla Polaków, oby nie dziś.
Jak dla mnie pare osob musi się obudzić, zresztą nie wiem czy słyszeliście sam Wenta krzyczał do jednego z naszych żęby się obudził...
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|