|
Polska - Norwegia 14:14 do przerwy.
to spotkanie już nie przypomina dwóch ostatnich pojedynków w wykonaniu naszych szczypiornistów, nie jesteśmy w "takim gazie", ale nie jest źle, w obronie musimy grać bardziej stanowczo, i zwrócić większą uwagę na typa grającego na pół lewym skrzydle, facet ma atomowe uderzenie i to wykorzystuje.
|