Wyświetl pojedynczy post
Galileo
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#538
Stary 27.01.2009, 21:00
Polska - Norwegia 14:14 do przerwy.
to spotkanie już nie przypomina dwóch ostatnich pojedynków w wykonaniu naszych szczypiornistów, nie jesteśmy w "takim gazie", ale nie jest źle, w obronie musimy grać bardziej stanowczo, i zwrócić większą uwagę na typa grającego na pół lewym skrzydle, facet ma atomowe uderzenie i to wykorzystuje.
Odpowiedz cytując