Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
536
27.01.2009, 20:57
Myślałem, że będzie łatwiej. Musimy odskoczyć na 2 bramki i trzymać się tego ale będzie bardzo trudno. W obronie gramy dzisiaj słabo i nie ma tego ataku skrzydłami jak w ostatnim meczu.
qazwsx123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qazwsx123
Znajdź inne posty napisane przez qazwsx123