Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#536
Stary 27.01.2009, 20:57
Myślałem, że będzie łatwiej. Musimy odskoczyć na 2 bramki i trzymać się tego ale będzie bardzo trudno. W obronie gramy dzisiaj słabo i nie ma tego ataku skrzydłami jak w ostatnim meczu.

Odpowiedz cytując