Chwila oddechu


Moja refleksja w przerwie.
Bardzo atrakcyjne Norweżki zasiadają na trybunach

A tak poważniej , to nie dziwie się ,ze wynik w meczu D-Den oscylował około remisu .
Gra wyrównana gol za gola. jedynie trochę boli ,że Nasi niekiedy za bardzo kombinują , a Norwegowie jak maja "szam-na-sam" (nomenklatura piłkarska

) wykorzystują z zimna krwią.
Jak nasi poprawia troszkę ten aspekt wygrają , choć z 2 strony patrząc w tym meczu może zadecydować rzut w ostatniej sekundzie.
Edit . koleżanka zdaje historie na maturze i jak to kobieta zakrywając oczy podczas meczu słyszy wg. niej "Mamluk" i stwierdzenie podczas gdy Ty spływasz bo Wikngowie maja przewagę "No już nigdzie nie znajdziesz rodowitych Skandynawów" , potem człowiek tłumaczy podczas gry że to Mamelund
tak więc 2 połowa polska vs. Arabowie z Maghrebu
