Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#532
Stary 27.01.2009, 20:55
No to do przerwy mamy wynik dokładnie taki sam jak w meczu Dania-Niemcy 14-14. Oby podobnie się skończył, dobrze dla nas. Szkoda tej roztrwonionej przewagi przy stanie bodajże 9-6. Trudno przecisnąć się przeż tę obronę.
Odpowiedz cytując