Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#520
Stary 27.01.2009, 20:26
jacek67 napisał(a):Wyświetl post
Szmal bedzie bohaterem
Prosze Cie...

Czy mi sie wydaje czy na tych Mistrzostwach nie umiemy grac w przewadze!
Ostatnio edytowane przez sergio : 27.01.2009 o godz. 20:32.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując