Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
bula1994
Junior Member
Od: 01.2009
Offline
#
1162
27.01.2009, 19:35
pchelcok
napisał(a):
jakich polecacie tanich a dobrych piłkarzy do Wisły?
Ja kupiłem grosickiego do 09 i wali mi bramy co mecz
bula1994
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bula1994
Znajdź inne posty napisane przez bula1994