Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
pchelcok
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Gdów
Offline
#
1161
27.01.2009, 19:30
jakich polecacie tanich a dobrych piłkarzy do Wisły?
Jestem kibicem, będę kibicem,
nie chce z kibicem po meczu dzielić się zniczem.
Nie chcę zostać z niczym, niczym żołnierz bez broni.
Chcę honoru bronić, lecz jako samuraj nie ronin...
...
ACAB
pchelcok
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pchelcok
Odwiedź stronę domową użytkownika pchelcok!
Znajdź inne posty napisane przez pchelcok