Wyświetl pojedynczy post
pchelcok
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1161
Stary 27.01.2009, 19:30
jakich polecacie tanich a dobrych piłkarzy do Wisły?
Jestem kibicem, będę kibicem,
nie chce z kibicem po meczu dzielić się zniczem.
Nie chcę zostać z niczym, niczym żołnierz bez broni.
Chcę honoru bronić, lecz jako samuraj nie ronin...

...

ACAB
Odpowiedz cytując