Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#495
Stary 27.01.2009, 19:15
Błagam ludzie... Jak już coś piszecie... to w miarę poprawnie ortograficznie...

nie Niemcą tylko NIEMCOM
nie czeba tylko TRZEBA
nie renkach tylko RĘKACH
nie wieże tylko WIERZĘ

Odpowiedz cytując