chyba jest dobrze bo kumpela się drze "kocham Kundsena"
ajt znów jedna bramka różnicy
"A szkoleniowiec Niemców, Heiner Brand tym razem wyjątkowo spokojny. Całkowicie panuje nad emocjami. Choć znamy go z nieco innej strony..."
Cytat z relacji czyżby ten wąsaty pawian wiedział że Niemców nie da się wydymać z układu ? Mam nadzieje ze to pogodzenia sie z porażką
Chyba zaraz ku** dołączę do spiskowej teori dziejów..co to ma być ?