Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#433
Stary 27.01.2009, 18:56
chyba jest dobrze bo kumpela się drze "kocham Kundsena"

ajt znów jedna bramka różnicy

"A szkoleniowiec Niemców, Heiner Brand tym razem wyjątkowo spokojny. Całkowicie panuje nad emocjami. Choć znamy go z nieco innej strony..."
Cytat z relacji czyżby ten wąsaty pawian wiedział że Niemców nie da się wydymać z układu ? Mam nadzieje ze to pogodzenia sie z porażką

Chyba zaraz ku** dołączę do spiskowej teori dziejów..co to ma być ?
Powód: bo tak i tak
Ostatnio edytowane przez djjamajczyk : 27.01.2009 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując